Új Nemzeti Kiválóság Program 2019 - lehet jelentkezni!

Az Új Nemzeti Kiválósági Program (ÚNKP) 5 vagy 10 hónapos kutatói ösztöndíjat kínál olyan alap- és mesterképzéses hallgatóknak, akik kiemelkedő színvonalú tudományos munkát terveznek végezni a 2019/20-es tanévben. Azok a leendő hallgatók is pályázhatnak, akik 2019 őszén kezdik meg tanulmányaikat a BME Építőmérnöki Karán.

A pályázat benyújtási határideje 2019. június 6. –  kivéve a Tehetséggel fel! ösztöndíjak esetében (ami a leendő elsőéveseket érinti), annak a határideje június 20.

A BME hallgatói az Egyetem ÚNKP oldalán tájékozódhatnak a felhívásról és itt érhetik el a pályázási rendszert is.

A kutatások természetes módon kapcsolódnak a kari tudományos diákköri műhelyhez is, ezért érdemes akár a TDK témakínálatból választani pályázati témát.

A 2019. szeptembertől nálunk kezdő BSc hallgatókat is külön megszólítja az ÚNKP pályázata. Nekik érdemes átolvasni a TDK Junior témalehetőségeket.

Kérdés esetén, forduljanak Dr. Krámer Tamás kari ÚNKP felelőshöz.

További információk a Kar ÚNKP 2019/2020 gyűjtőoldalán érhetők el.